FAQ _ najczęściej zadawane pytania

01 _ Jaki jest koszt wykonania projektu wnętrza domu/mieszkania?

Aby uzyskać wycenę projektu prosimy o przysłanie zapytania z krótkim opisem inwestycji zawierającym:

_ powierzchnię objętą projektem

_ lokalizację

_ termin na kiedy potrzebna jest dokumentacja projektowa

_ preferowany styl wykończenia wnętrza

Mile widziane dołączenie rzutów oraz inspiracji.

02 _ Na jakim etapie budowy najlepiej zgłosić się do Państwa w sprawie wykonania projektu wnętrza? Tak naprawdę im wcześniej tym lepiej-żeby była ewentualna możliwość wprowadzenia tzw. zmian deweloperskich do projektu (czyli przed wymurowaniem ścian oraz wykonaniem instalacji elektrycznych i sanitarnych). Na bardziej zaawansowanym etapie budowy również możliwe jest rozpoczęcie współpracy, jednak może to sie wiązać z wprowadzeniem ewentualnych zmian do istniejącej juz inwestycji.
03 _ Czy realizują Państwo projekty poza terenem Lublina? Tak-pracujemy również zdalnie, także odległość nie stanowi dla nas problemu.
04 _ Chciałabym/chciałbym odświeżyć swoje mieszkanie - zmienić zasłony, oświetlenie i dodatki. Czy zajmują się Państwo takimi zleceniami? Zajmujemy się kompleksowymi projektami całościowych pomieszczeń, a nie przestrzenią która jest już częściowo urządzona i wymaga kosmetycznych zmian.
05 _ Jaki fornir został użyty w projekcie 12? Jest to orzech amerykański.
06 _ Czy realizują Państwo projekty w każdym stylu? Staramy się tworzyć projekty, które są zgodne z naszą estetyką. Jeżeli nasze gusta pokrywają się z upodobaniami klienta wtedy współpraca przebiega znacznie sprawniej. Unikamy zatem stylu glamour, kolonialnego oraz prowansalskiego.
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.